Wydarzenie to jest dla ludzi doskonałą okazją do spotkania seniorów i pokazania wsparcia, jakie chcą udzielić osobom starszym. Uroczystość odbywa się w okolicach warszawskiego Rynku Centralnego.

W 2016 roku Warsaw Senior Days zorganizowało Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z Polish National Trust. Wydarzenie odbyło się w weekend 9 i 10 września 2017 roku.

„Warszawskie Dni Seniora” są okazją dla osób po 60. roku życia do spotkań towarzyskich, poznania ciekawostek z życia w Polsce, a także wzięcia udziału w różnych zajęciach. Na tym wydarzeniu znajdziesz prelegentów, którzy opowiedzą Ci niesamowite historie o swoim życiu i osobowości. Impreza jest niepowtarzalną okazją do spędzenia wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół, biorąc udział w licznych zajęciach, takich jak: wycieczka z przewodnikiem po głównych zabytkach miasta, przejażdżka rowerowa po Parku Praskim (obszar przyrodniczy znajdujący się w granicach Warszawy), zwiedzanie Zamku Warszawskiego z przewodnikiem (jednego z największych zabytków w Polsce), wieczorny koncert polskiej gwiazdy popu Danyla Chyczewskiego lub jednego z jego wielu utalentowanych kolegów na zamku lub poza nim, a nawet udział w wystawie o stali.

Warszawa, stolica Polski i największe miasto województwa mazowieckiego słynie z pięknej architektury i fascynującej historii. Miasto ma bardzo wysoki odsetek ludności rosyjskojęzycznej.

Osoby starsze poświęcają więcej czasu swoim hobby i pasjom. Są też mniej zainteresowani tym, co można zrobić na życie i jakimi tematami mogliby się zajmować – co prowadzi nas do pytania: jak osoby starsze lubią spędzać wolny czas?

W jednym z naszych artykułów wspomnieliśmy, że istnieją dwa rodzaje seniorów: ci, którzy chcą wydać pieniądze na coś, co lubią, i ci, którzy lubią pracować z innymi, pomagając im w przezwyciężaniu życiowych wyzwań. Stwierdziliśmy, że „Zdecydowanie istnieje środek między tymi dwoma skrajnościami: istnieje potrzeba pomocy finansowej ze strony seniorów, ale także wielka osobista satysfakcja z tego, że mogę robić coś dla kogoś innego”.

Warsaw Senior Days to wyjątkowe polskie wydarzenie, na które wszyscy musimy się udać, ponieważ organizowane jest przez społeczność, wolontariuszy i mieszkańców.

Warszawskie Dni Seniora organizowane są co roku na przełomie września i października z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiazd.

Impreza jest świętem seniorów, turystów i osób ze wszystkich środowisk. Celem jest stworzenie przyjaznej, świątecznej atmosfery z bogatą ofertą imprez rekreacyjno-kulturalnych, a także spotkań, spotkań, spotkań – targów turystycznych, pokazów mody i nie tylko.

Warszawskie Dni Seniora to ważne wydarzenie, które co roku odbywa się z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiazd. Odbywa się we wrześniu i październiku od 1997 roku. Impreza oferuje znacznie więcej niż tylko dzień na relaks i zabawę – promuje przyjaźń, współpracę, współpracę w dziedzinie sztuki; pomaga promować kulturę samorozwoju i edukacji oraz zachęca do aktywnego udziału w życiu.

Warszawskie Dni Seniora organizowane są co roku z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiazd i odbywają się na cześć seniorów urodzonych po 1973 roku.

Warszawa to jedno z najważniejszych miast w Europie. Znajduje się w północno-zachodniej części Polski i liczy ponad 1,5 miliona mieszkańców. Warszawa jest często nazywana „Miastem Milionów Zabytków” i uważana jest za jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Centrum miasta jest zbudowane w ciekawym stylu architektonicznym i posiada imponujące zabytki architektoniczne, w tym Canal Grande, Opera, Katedra, Teatr Narodowy, lotnisko i wiele innych.

Cechą charakterystyczną wyróżniającą Warszawę na tle innych miast europejskich jest jej zabytkowa architektura – znajduje się tam ponad tysiąc kościołów, które słyną z wartości historycznej i kulturowej – np. Kościół Stryczki („Strycza” czaszki) w Pałacu Łodzia (Leśne Góry), Kaplicy Kazimierza („Kazimierz”) w Więzieniu Miejskim w Szczepanku (Sępowski Zdr

Jest to największa doroczna impreza poświęcona kulturze seniorów w Warszawie, organizowana przez polską organizację YMCA. Impreza odbędzie się po raz szósty z rzędu na Placu Krasińskiego.

Warsaw Senior Days to największa doroczna impreza dla osób w wieku 65 lat i starszych, która odbywa się w Warszawie w pierwszy weekend września i drugi weekend października. Obejmuje uroczyste otwarcie, imprezę promocyjną, imprezę plenerową, paradę alegorycznych postaci i tancerzy ludowych przy akompaniamencie pokazów sztucznych ogni.

Recommended Articles