Aktualności


 • 2017-09-10

  Jak zapisać sie na zajęcia podczas WDS?

  Na część imprez Warszawskich Dni Seniora obowiązuje rezerwacja, czyli zapisy. Ta forma jest niezbędna, aby zapewnić komfortowy udział w wydarzeniach z ograniczoną liczbą miejsc.

  Obok każdego wydarzenia na osi czasu znajdują się dwa przyciski: "SZCZEGÓŁY" i "REZEWACJE".   

  Klikając w przycisk "SZCZEGÓŁY" uzyskacie szczegółowe informacje o wydarzeniu. Opisane są tam również warunki uczestnictwa, czyli: czy wstęp na wydarzenie jest wolny, czy wymaga zapisów/rezerwacji.

  Jeśli rezerwacja jest wymagana, sposób jej przeprowadzenia jest szczegółowo opisany w "REZERWACJE". Aby zapisać się na wydarzenie zazwyczaj trzeba zadzwonić lub wysłać e-mail do Organizatora.

  Po raz pierwszy w tym roku na niektóre wydarzenia przeprowadzimy rezerwacje online za pomocą prostego formularza. Wówczas, aby się zarejestrować na wydarzenie trzeba wpisać imię, nazawisko, adres e-mail, telefon lub inne informacje wymagane przez Organizatora.

  To nie koniec nowości!

  W tym roku każdy może wydrukować listę wybranych przez siebie wydarzeń. Do swojej listy możesz dodać interesujące dla Ciebie wydarzenia. Pamiętaj, że dodanie wydarzenia do listy nie jest zapisem na wydarzenie. Lista jest tylko dla Ciebie. Aby stworzyć swoją listę wydarzeń wystarczy pod wydarzeniem wpisać swój numer telefonu i kliknąć przycisk "Dodaj wydarzenie". Aby zobaczyć wszystkie wybrane wydarzenia wystarczy wybrać z górnego menu zakładkę "Moje".

  Powrót