Aktualności


 • 2019.11.24

  NIECH ŻYJE BAL

  Druga połowa listopada, dzień krótki, za oknem szaro, smutno ale w Hali Sportowej UCSiR „Hawajska” na Ursynowie bal nad balami, atmosfera gorąca, muzyka porywająca a goście zjawiskowi skrywający się w kostiumach postaci z różnych epok historycznych. Kolorowo, gwarno i wesoło.

  Więcej

 • 2019.11.17

  24 Wielka Gala Integracji

  16 listopada 2019 roku spotkaliśmy się na Wielkiej Gali Integracji z okazji 25lecia organizacji w Arenie Ursynów. Uroczystość przygotowana została przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, którego Prezeską jest pani Ewa Pawłowska. Całości obchodów patronuje zwyczajowo Prezydent RP. Ewa Pawłowska to żona zmarłego w ubiegłym roku Piotra Pawłowskiego - twórcy, inspiratora i lidera działań integracyjnych podejmowanych w Polsce na rzecz osób niepełnosprawnych. Nie ma już z nami pana Piotra, ale zasiane przez niego ziarno wciąż daje wspaniałe plony.

  Więcej

 • 2019.11.08

  Co można znaleźć na stronie NFZ-tu?

  1 października 2019, podczas warsztatów z e-zdrowia, chmury internetowej oraz bezpieczeństwa sieci w ramach Warszawskich Dni Seniora, w Bibliotece Multimedialnej przy al. Niepodległości 19, prowadzący, Marcin Blicharski, uświadomił mnie i kilka innych osób o pożytkach płynących z korzystania ze strony nfz.gov.pl.

  Więcej

 • 2019.10.25

  Moje skojarzenia z Warszawskimi Dniami Seniora 2019

  Warszawskie Dni Seniora to duża liczba bardzo przyjemnych wydarzeń organizowanych dla seniorów i nie tylko. W ostatnich dniach miesiąca września stanowią one rodzaj festiwalu ciekawych imprez z różnych dziedzin życia.

  Więcej